Vyplatí se hubnout kvůli chlapovi?

Jaké jste měli v minulosti nejčastější důvody, proč se zbavit nadbytečných kilogramů? Šlo o vaše bolavé klouby, chtěli jste se opět vejít do maturitních šatů nebo jste hubli kvůli partnerovi? Nejrozumnější rozhodnutí je ztratit kila proto, abyste byli fit a zdraví.

Depresivní krásky

Pokud se necítíte dobře ve své kůži, měli byste to změnit. Pro každou ženu, i štíhlou je hmotnost velmi citlivé téma. Žádná žena není nikdy spokojená se svou váhou. Dokonce i ty nejkrásnější modelky mívají deprese z toho, jak v zrcadle vypadají.
Pravdou je, že pokud jde o hmotnost, většina mužů ocení dobrou postavu. Nikdo nepopírá, že muži jsou vizuální tvorové. Hodnotí lidi, zejména ženy podle vzezření. Senzibilita, duchovnost, spřízněnost duší, povaha člověka, to je dominanta žen. To hledají ve svých princích na bílém koni ony. Chlapi naopak chtějí vidět sexy dračici.Vyplatí se hubnout kvůli chlapovi?

Dámy, i to je jeden z důvodů, proč se třeba o sebe starat. Darmo jste dobrý a milý člověk, čestná a férová žena, věrná a milující manželka. Vašich deset kilo nadváhy potlačí všechny vaše přednosti. A nenamlouvejte si, že ten váš je jiný. Ačkoli vám to neřekne do očí, určitě by byl radši, kdybyste zhubli a měli postavu jako jeho nová, mladá kolegyně.

Muži neporovnávají jen postavu, ale i pěkné vlasy. Dokonce jim vadí, když má žena na obličeji a na těle chloupky. Samozřejmě, důležité je i to, nakolik se vy máte rádi a milujete své tělo. Pokud jste se svou váhou a vzezřením spokojená, budete schopna nabídnout partnerovi nezakomplexovanú lásku. Člověk by se však měl snažit zdokonalovat, stejnou měrou jako tělo, i své duševní schopnosti.

Jsme lidé a chybujeme

Klíčem k úspěchu je nabídnout to nejlepší ze sebe lidem, které milujeme, protože doufáme, že oni nám dají na oplátku totéž. Jak si však vysvětlit příklady obézních hereček a moderátorek, které zbožňuje celý svět, přestože nejsou chudunké? Říká vám něco slovo výjimka? Tak to jsou oni.

Většina žen chce být oceňována za to, jak vypadá, za své tělo, zjev, nezáleží jim na znalostech. To však neznamená, že krásné a štíhlé ženy nejsou i moudré. Je mnoho atraktivních sportovkyň, ze kterých se stali šikovné ředitelky firem či političky. Každá žena má svou zvláštní krásu, kterou nějaký muž potřebuje.
Muži jsou však dennodenně bombardováni fotkami spoře oděných žen v médiích. Erotika, sex a kočky jsou všude na webu. Nemůžeme odvrátit zrak a tvářit se, že norma mužského ideálu krásy neexistuje.

Rozhodněte se, zda budete bojovat o muži přízeň, nebo chcete být zdravá. Pokud vás tlačí tuk, ale nedokážete být tenká, pamatujte, ne každý chlap stojí za to, abyste kvůli němu trápili s pár kilogramy navíc.