Velký sál je místem jako stvořeným pro svatební hostiny

Svatba je velkým dnem pro každý zamilovaný pár, který chce svůj vztah posunout někam dál. Nejde pouze o stvrzení svazku, ale většinou také o velkou a nezapomenutelnou oslavu. Svatební hostina je její součástí. Brno je místem, které je pro svatbu jako stvořené. Především pak, pokud se hostina koná v příjemném prostředí velký sál, je pro vaši svatbu jako stvořený.

Až 200 hostů na jednom místě

Proto vám pro vaši svatbu nabízíme prostory hotelu Gregor v Modřicích. Velký sál, který je využíván také pro různé konference, pojme až 200 svatebních hostů. Je tak ideální nejen pro malé, ale také pro větší svatby.

Uspořádání stolů může být prakticky jakékoliv, záleží pouze na přání budoucích manželů. Také ve výzdobě se meze nekladou. Cílem hotelu rozhodně není na zákaznících vydělat, ale jde o to, vykouzlit jim úsměv na tváři, nepřidělávat zbytečné starosti a především, nechat je užít si jejich velký den bez zbytečných nervů.

Kulaté stoly i stoly obdélníkové

Máte-li problém s tím, že nechcete, aby vaši rozvedení rodiče seděli vedle sebe, nebo chcete vytvořit zasedací pořádek podle toho, jak se kdo zná, rozhodně je z čeho vybírat. Na výběr je jak uspořádání stolů do tvaru U, tak také využití kulatých stolů, které jsou vhodné především pro menší svatby. Opět záleží pouze na vašich preferencích.

Tanec, zábava i dobré jídlo

Svatba je zpravidla plná hudby, veselí, dobrého jídla a alkoholu. To vše pro vás hotel Gregor připraví. Chcete živou hudbu? Máte ji mít. Chcete protančit střevíce a tancovat až do rána? Pak bude velký sál připraven tak, aby se na něm bez problémů objevil i taneční parket pro všechny taneční nadšence. Bezpodmínečnou podmínkou sálu je také kvalitní obsluha, která zajistí stoprocentní servis po celou dobu svatební oslavy. Nemusíte se tak bát, že o vaše hosty nebude postaráno a budou žízniví nebo hladoví.

V zimě i v létě, stále je v něm příjemně

Pokud se bojíte, že se v létě uvnitř budete dusit teplem, nebo naopak v zimě budete přimrzat k židli, máme pro vás také řešení. Ve velkém sále v hotelu Gregor je totiž jak klimatizace, tak také kvalitní vytápění. Jak zima, tak také přílišné teplo se tedy vašemu svatebnímu dni vyhnou obloukem.

Velký sál je tím pravým místem

Místo, kde se svatební obřad, svatební hostina, nebo celá svatba bude odehrávat, je klíčovou položkou svatebního plánování. Váháte-li stále, kde prožít svůj svatební den, rozhodně se podívejte na hotel Gregor v Modřicích. Ten nabízí nejen ubytování, ale také služby velkého sálu, který nabízí kapacitu až 200 hostů. Ve velkém sále hotelu Gregor se budou cítit dobře nejenom samy novomanželé, ale také všichni návštěvníci svatby.