Category Archives: Technika

6 důvodů, proč si nekupovat kalendář

Asi si myslíte, že vám budeme radit, abyste se vykašlali na čas. Protože čas je relativní. Kdepak! Kalendář byste mít měli, ale nemusíte si ho hned kupovat. Můžete si ho totiž vyrobit sami z vlastních fotografií u HappyFota!

A teď ty důvody, proč si ho nekupovat, respektive proč si ho vyrobit právě u HappyFota:

  1. Nikam nemusíte

Pro kalendář byste normálně šli asi do papírnictví nebo do jiného obchodu. Když si budete chtít udělat svůj vlastní fotokalendář,...

Read more

Módní doplňky pro ženy

Módní doplňky jsou nedílnou součástí každého oblečení a módního outfitu u žen i u mužů. Dotvářejí celkový vzhled, který pak působí stylově a nesmírně trendy. Již v minulosti módní designéři vymýšleli mnoho druhů módních doplňků. V té době šlo hlavně o dámské kabelky, klobouky a dámské šperky či bižuterii. Dnes je doba sice v popředí a sahá po dalších nových vychytávkách pro módní doplňky, ale musíme říci, že se neustále váže na minulý čas. Tzv.vintage styl,...

Read more

Auto do zástavy

Může se to stát i vám. Vrátíte se z dovolené a zjistíte, že se vám pokazila pračka, myčka nebo cokoliv jiného. Ale co teď? Na dovolené jste utratili spoustu peněz a nepočítali jste už s žádnými většími výdaji. Ale pračku nebo myčku třeba opravit a do výplaty vám zbývá ještě 15 dní. Co teď?

V tomto případě, můžete využít služby autozastavárny. Tato auto zastavárna nabízí express úvěry a podmínkou je zastavit vaše vozidlo. Tato služba je zaměřená na zájemce o...

Read more

Odkud koupit ojetý vůz

Je jen na vás, kde vyměníte našetřené peníze za ojeté auto. Opatrnosti však nikdy není dost. Záleží pouze na Vás, jestli si auto pořídíte v autobazaru, od soukromé osoby nebo jiným způsobem. Nejlepším způsobem je využít autobazar, ale pokud se Vám tato varianta nezdá tak Vám nabízíme jiné možnosti.

Od oficiálního prodejce nebo leasingové společnosti

Asi největší jistotu dává koupě ojetého vozu od oficiálního prodejce dané značky, který jej odkoupil od původního...

Read more

Přibývají ojeté vozy s falešnými údaji. Stočené kilometry odhalíte těžko

Na Slovensku se množí případy přestárlých nekvalitních aut dovezených zpoza hranic. V průběhu posledních dvou let vyhledávali Slováci nejvíce Škodovku, Volkswagen a Ford.

Slováci si zvykli nakupovat osobní vozy v jiných evropských zemích, kde je vyjdou levněji. Stále častěji se však stávají oběťmi nekalého obchodu. Na trhu jsou i takové staré ojeté vozy, z nichž nelze zjistit, zda mají zfalšované údaje.

“Množí se případy stáčení kilometrů, padělání roku výroby i...

Read more

Firma Tako

Tako je výrobce kočárků a jiných výrobků pro děti. Firma působí na trhu více než 20 let, je klasickým příkladem rodinného podniku, ve které se tradice a zkušenost dědí z generace na generaci. Značku Tako najdete v 25 zemích po celém světě. Značka Tako se stala velice prestižní značkou, kterou si oblíbily všechny maminky, které si pořídili kočárek s dílny Tako.

Na začátku firma Tako zaměstnávala malý počet zaměstnanců, stejně jako většina rodinných podniků. Díky...

Read more