Category Archives: Rodina

Velký sál je místem jako stvořeným pro svatební hostiny

Svatba je velkým dnem pro každý zamilovaný pár, který chce svůj vztah posunout někam dál. Nejde pouze o stvrzení svazku, ale většinou také o velkou a nezapomenutelnou oslavu. Svatební hostina je její součástí. Brno je místem, které je pro svatbu jako stvořené. Především pak, pokud se hostina koná v příjemném prostředí velký sál, je pro vaši svatbu jako stvořený.

Až 200 hostů na jednom místě

Proto vám pro vaši svatbu nabízíme prostory hotelu Gregor v Modřicích. Ve...

Read more

Nevíte, kam na dovolenou? K moři je to daleko. Aquapark a termální koupaliště Velký Meder je blíž!

Chcete zažít opravdu hodně slunce, teplé vody a zábavy? Vydejte se do Velkého Mederu. Leží na Žitném ostrově, což je statisticky nejslunečnější místo na Slovensku!

 Koupáním je ve Velkém Mederu také výhodnější a levnější než u moře. Vodu tam najdete zaručeně čistou, neznečištěnou plasty, navíc geotermální, takže s blahodárnými účinky na pohybové ústrojí. V létě tam mají přístupných až deset bazénů s celkovou plochou 3 910 m2 a s teplotou vody od 25 do 37 °C. To...

Read more

Když fotoknihu, tak od HappyFota!

Nenechávejte fotky z dovolené v mobilu či v počítači. Jestli chcete na super zážitky vzpomínat i po prázdninách, nechte si fotky vytisknout. Nebo si z nich vyrobte fotoknihu.

Jste zrovna na dovolené s připojení k internetu? Tak to si můžete vytvořit a objednat fotky či fotoknihy hned! Fotky můžou být doma z dovolené dříve než vy!

Fotky, není to nuda? Co takhle fotoknihy?

U HappyFota si můžete nechat udělat fotky už od 2,90 Kč. Je to fajn, určitě lepší než mít...

Read more

Lyžování v Čechách

V České republice patří běh na lyžích k těm nejoblíbenějším sportům. Není divu, že jeho zastánci najdou především v středohoří, kde je sněhová pokrývka jistá, rozsáhlou a dobře upravenou síť běžkařských tratí. Většina tratí je skutečně dokonale označena. Mnohé trasy Vás zavedou do tichých, zasněžených lesů přes hřebeny hor s impozantním panoramatickým výhledem na okolní krajinu. Čím dál víc turistů volí Českou republiku jako cíl své lyžařské dovolené. Díky...

Read more

SVATEBNÍ TRADICE A ZVYKY V nedávné minulosti

Zvyky byly velmi podobné současným. Ke klasickým rituálem svatebního dne, za poslední století, díky všeobecnému rozšíření fotografie, přibylo i společné fotografování svatebčanů, a portrétní fotografie novomanželů. Po konec éry socialismu, se svatební páry fotily většinou v klasických svatebních ateliérech, při jednom pozadí as rekvizitou opakující se na všech fotografiích párů toho-kterého města. Nejčastěji tam odcházeli během hostiny, samotné focení trvalo cca...

Read more

SVATEBNÍ TRADICE A ZVYKY V dávné minulosti

V dávné minulosti se svatby konaly zejména v zimě, v období masopustu, kdy byla zabijačkové sezóna a nehrozilo že se maso a připravené pohoštění rychle zkazí. Později k nim přibyl i čas na podzim, v době mladých vín – před adventem, nebo až po Velikonocích – v době jara. Svatba byla velkou a hlavně nákladnou událostí, do které se zapojila nejen celá rodina, ale i sousedé, někdy i celá vesnice. Všichni navzájem přispěly masem, moukou, koláči, vajíčky a pak si to...

Read more

Cestování za láskou

Prožijte podzim v zamilovaném duchu a ukažte světu svou lásku. V soutěži LÁSKA ROKU 2015 hledáme páry, které se mají rádi a také mají rádi cestování. Hlavní cenou je hodnotný cestovatelský balíček, který zahrnuje cestu do Prahy a zpět, pokud tomu ubytování. Samozřejmě, vše pro dvě osoby. Zapojte se do naší soutěže a utužte svou lásku skvělou výhrou!

Náš příběh lásky začal minulou zimu. A 1.1.2015 jsme to asi zapečetili, když se naše rty setkali … ale o tom až...

Read more

Úschovna zavazadel Praha

Praha je plná nádherných míst. Chtěli bychom vám přiblížit místa, která nejsou tak často prezentovány. Samozřejmě místa jako Karlův most, Pražský hrad, Staroměstské náměstí, kostely Malé strany mají své kouzlo.

Při toulkách Prahou, zejména ve Starém městě, je množství uliček, ve kterých i s uplynutím doby je zvláštní atmosféra (hlavně v noci). Proto, pokud jste člověk, který rád nasává atmosféru míst určitě stvořené k tomu jsou uličky Starého Města a Malé Strany.

Read more

Hodinky pod lupou: hodinky jako dárek? Poradíme vám s výběrem.

Rozhodli jste se obšťastnit blízkou osobu hodinkami a bojujete s výběrem těch pravých? Nejste sami, v hurikánu značek a tisíců modelů již zabloudil kdekdo. Dnes bychom vám chtěli pomoci, aby vámi darované hodinky byly pro obdarovaného hodnotnou a trvalou radostí.

Než navštívíte hodinářství, nebo vyguglíte výsledky na slovo hodinky měli byste si ujasnit několik klíčových aspektů: jakou částku jste ochotni obětovat, mít v malíčku zájmy a potřeby Vaši manželky nebo...

Read more

Silvestr s bříškem: Jak si ho naplánovat?

Super tipy na Silvestr pro těhotné!

Pokud vás čeká vaše první oslava příchodu nového roku s těhotenským bříškem, možná vám v hlavě napadají různé otázky o tom, jak byste měli tento večer strávit. V každém případě platí hlavně zlaté pravidlo o tom, že každá žena si má dovolit přesně to, na co se cítí a co její aktuální stav dovolí.

Když má často nevolnosti, nebo se ještě k tomu přidruží i bolesti, určitě by měla všechny ty bujaré oslavy raději oželet. No i...

Read more