Pánské košile

Pánské košile se staly v posledních několika letech velmi oblíbené. Může za to především jejich vzhled a elegance. Navíc se staly synonymem pro společensky zaměřeného muže, který si svůj život bez košile může jen těžko představit. Není proto divu, že největší pokrok byl zaznamenán zejména u kvality. V zásadě potom můžeme košile rozdělit na pánské košile s krátkým rukávem a pánské košile s dlouhým rukávem.

Kromě toho ale ještě existují tři základní typy pánských košil: formální, business a volnočasové. Pojďme se teď zaměřit na business. Z anglického spojení lehce usoudíme, že se bude jednat o košile vhodné pro pracovní jednání formálnějšího charakteru. S business košilí zpestříte svůj pracovní outfit při důležitých pracovních setkáních či schůzkách. Výhoda oproti formální košili je také více než patrná. Zatímco u formální košile jsme volili pouze bílou barvu, u business košilí to tak neplatí.

Zde můžete totiž více experimentovat, díky čemuž přednost dostávají barvy jako světle modrá, lososová nebo další barvy světlých odstínů. Límeček u této košile již není striktně stanoven. Co se týče výběru kravaty, tak se můžete přímo vyřádit v barevných kombinacích. Povolena je také rozhalenka. Pamatujte ale, že pouze jen na jeden knoflík.