PÁNSKÉ BUNDY

Mnoho mužů má problém s tím, že si neumí vybrat například správnou velikost oblečení, či nevědí, co se k jejich postavě hodí. Tento problém se často vyskytuje také u bund. Pánské bundy jsou totiž vidět jako první, a tak jsou ty chyby nejvíce viditelné. Jestliže Vám bunda nesedí, odstávají Vám ramena nebo je Vám krátká, není to hezký pohled. Proto je důležité si pozorně vybrat tu správnou bundu pro Vás.

Nejčastějším typem bund jsou v poslední době asi pánské kožené bundy. Jejich univerzálnost spočívá například v tom, že je nosí mladí chlapci či starší generace. Nejsou přesně určeny pro typ lidí nebo událostí. Hodí se na večeři, pohovor či do práce. V podstatě s koženou bundou nikde neurazíte.

Pánské podzimní bundy mají v podstatě stejné vlastnosti. Pokud zvolíte jemné neutrální barvy, můžete bundu kombinovat se vším. Na trhu naleznete několik druhů provedení a střihů, takže pokud nejste zastáncem kůže, tyhle bundy jsou přímo pro Vás.

Jestliže začíná být stále větší zima, je čas na pánské zimní bundy. Ty musí být v nejvyšší kvalitě, a přesto by měly vypadat elegantně a upraveně. Se sportovní bundou totiž v divadle nejspíše moc úspěchu nesklidíte.

Pokud jste právě ten sportovnější typ, větší možnosti budete mít v létě a na jaře. Pánské jarní bundy jsou vyráběny totiž v mnoha stylech a barvách. Jaro je veselé, a proto tak může působit i Vaše bunda. Stále byste se ale měli držet určitých hranic, za kterými byste v bundě mohli vypadat jako klaun. Veselejší barvy nebo lehký vzor budou pro začátek jistě stačit.