Nevíte, kam na dovolenou? K moři je to daleko. Aquapark a termální koupaliště Velký Meder je blíž!

Chcete zažít opravdu hodně slunce, teplé vody a zábavy? Vydejte se do Velkého Mederu. Leží na Žitném ostrově, což je statisticky nejslunečnější místo na Slovensku!

 Koupáním je ve Velkém Mederu také výhodnější a levnější než u moře. Vodu tam najdete zaručeně čistou, neznečištěnou plasty, navíc geotermální, takže s blahodárnými účinky na pohybové ústrojí. V létě tam mají přístupných až deset bazénů s celkovou plochou 3 910 m2 a s teplotou vody od 25 do 37 °C. To se nám zdá tedy o dost lepší než moře!

Pro mladé, staré i pro rodiny s dětmi

Dospělí tady přes den odpočívají nejraději ve vířivkách nebo si plavou v 50m bazénu, zatímco děti řádí ve venkovním bazénu. Je tam pro ně nachystaných mnoho vodních hracích elementů, například trychtýř, dělo, skluzavky a tobogany. Pestrobarevné toboganové potrubí ústí na rozměrnou rampu nebo do trychtýře. Už máte dost vodních hrátek? Vyzkoušejte lanovou dráhu Tarzanii s celkovou délkou 650 metrů. Najdete tam dvě trasy rozdělené podle obtížnosti, takže se tam vyřádí malé děti i fyzicky zdatnější jedinci. A co s těmi nejmenšími? Na Ostrově drobotiny kraluje tým skvělých bavičů, ti už se o vaše děcka postarají.

Najíst, napít, pobavit…

Ve Velkém Mederu se můžete nasytit a napojit hned v několika restauracích a fastfoodech. Nudíte se? Možná vás zabaví animační programy nebo vystoupení hudebních skupin. Dost legrace si můžete užít také na pěnové párty nebo laserové show.

…a letos prvně i pořádně relaxovat

Od letošního února můžete v aquaparku využít úplně nové wellness centrum, ve kterém navštivte- je-li libo, čtyři typy saun (infra, parní, finskou a bylinkovou), solnou jeskyni, vířivku Jakuzzi, ochlazovací bazén, biosolárium, dvou relaxční místnosti, masážních služby, pedikúru (i rybí), kosmetiku, akupresurní masáže Ceragem a magnetoterapii Bemer

Levněji než u moře

V letní sezóně (do konce srpna) platí dospělý za celodenní pobyt v Aquacentru a termálním koupališti Velký Meder 10 eur, rodinná vstupenka (2 dospělí a 1 dítě) stoji 22,50 eur. Když se v areálu ubytujete, budete to mít ještě levnější.

Více info na www.thermalcorvinus.sk