Módní jarní trendy

Podle mezinárodních předváděcích mol a nejlepších návrhářů světa nás čeká opravdu prosperující jaro. Pokud máte rádi romantické příběhy, máte tu šanci přenést romantiku do vašeho šatníku. Zářivé a zároveň pastelové barvy v podobě růžové, žluté, modré, či zelené jsou jednoznačně vítány.

Bez krajek, jemných a průsvitných materiálů ven ani nechoďte! To je povinná výbava na toto jaro. Nevěříte? Nechte si poradit a inspirovat se prezentujícími outfity na jare 2017.

Jarní romantika

Krása pastelových a bledých barev má své kouzlo. Ve spojení s jemnou krajkou dodává outfitu výjimečnost. V módním světě mají krajkové vzory významné místo. Díky nespočetně různým detailům a obrazcům, které krajka vytváří je jedinečným prvkem jakéhokoliv kousku oblečení. Doladit to jednoduchými botami a pestřejší kabelkou, která tomu dodá svěžest a jarní romantický outfit je na světě.

Kombinovat různé vzory doporučuje nejedna blogerka a má svatou pravdu. Proč si k barevným květům nedat černé tečky na sukni a podtrhnout to třpytkami na botách? Pokud patříte mezi dámy, které rádi povolí uzdu fantazie a stejně rádi experimentují pojďte s námi do toho. Barevné kombinace hlásí zelenou, představují hru barev, které když spojíte budou spolu dokonale ladit. Nechte se inspirovat i vy a rozveselte svůj šatník novými barevnými kousky.