Když fotoknihu, tak od HappyFota!

Nenechávejte fotky z dovolené v mobilu či v počítači. Jestli chcete na super zážitky vzpomínat i po prázdninách, nechte si fotky vytisknout. Nebo si z nich vyrobte fotoknihu.

Jste zrovna na dovolené s připojení k internetu? Tak to si můžete vytvořit a objednat fotky či fotoknihy hned! Fotky můžou být doma z dovolené dříve než vy!

Fotky, není to nuda? Co takhle fotoknihy?

U HappyFota si můžete nechat udělat fotky už od 2,90 Kč. Je to fajn, určitě lepší než mít obrázky schované v zašantročené složce v počítači. Nejpraktičtější je ale z fotek vyrobit vlastní fotoknihu. Takové fotky z fotoalba si totiž může někdo s dovolením či bez vypůjčit, a už je do alba nevrátí. Fotokniha zůstane kompletní, leda by si nějaký troufalec pár fotek vystřihl. To raději vyrobte hned více kusů a knihou ho obdarujte. Ceny fotoknih u HappyFota začínají už na 179 Kč.

Vyrobit fotoknihu hravě zvládnete

Že nevíte, jak na to? Jak takovou knihu vyrobit a objednat? Mrkněte na stránky HappyFota a vyberte si z několika možností: online na stránkách www.happyfoto.cz nebo přes aplikaci www.happyfotomobile.cz nebo přes program HF Designer, který si stáhnete ze stránek www.happyfoto.cz. Přátelský průvodce vám pomůže, abyste do šablony správně vložili fotky, texty, pozadí a třeba i nějaké blbinky a kudrlinky, těch má HappyFoto k dispozici opravdu hromadu. Každý máme jiný vkus a vaše kniha bude právě podle toho vašeho. Určitě si vyberete i z mnoha velikostí knih právě tu, která vám bude vyhovovat nejvíce – od miniknížečky přes kapesní až po velkou s pevnými deskami. Pro exkluzivní příležitosti doporučujeme fotoknihu deLUXE. Tu HappyFoto vyvolává tradičním způsobem na fotopapír.