Barevné kontaktní čočky

Kontaktní čočky jsou optické čočky, vyrobená z měkkého materiálu, která se vkládá přímo na rohovku oka. Kromě své nejdůležitější funkce, korekce refrakčních vad zraku, může pomáhat při diagnostice, terapii a prevenci, nebo ji používáme ke změně barvy očí, ať už na zvýraznění přirozené barvy nebo na radikální změnu barvy oka.

cockyNedioptrické crazy čočky, které u nás najdete, jsou vhodné na jakoukoliv párty či příležitost. Naše crazy čočky Vám nabízíme v množství originálních barev a vzorů, které výrobci neustále obohacují novými nápady. Vezměte prosím na vědomí, že crazy čočky byste neměli mít na očích při řízení, či jakékoliv činnosti nutně vyžadující perfektní schopnost periferního vidění.

Barevné čočky nedioptrické, jsou nové barevné kontaktní čočky nabízející nevšední barvy a motivy. Díky těmto čočkám dosáhnete skutečně nadpřirozený a dramatický vzhled. Čočky svým průměrem zcela překryjí celou viditelnou část oka včetně bělma. Chcete-li změnit barvu očí nebo být v centru pozornosti na každém večírku, jsou pro Vás barevné kontaktní čočky tou správnou volbou. Čočky jsou určeny až k roční výměně. Vzhledem k velikosti čoček a jejich krytí se v čočkách nedoporučuje řídit. Čočky nejsou vhodné pro celodenní nošení.