Auto do zástavy

Může se to stát i vám. Vrátíte se z dovolené a zjistíte, že se vám pokazila pračka, myčka nebo cokoliv jiného. Ale co teď? Na dovolené jste utratili spoustu peněz a nepočítali jste už s žádnými většími výdaji. Ale pračku nebo myčku třeba opravit a do výplaty vám zbývá ještě 15 dní. Co teď?

V tomto případě, můžete využít služby autozastavárny. Tato auto zastavárna nabízí express úvěry a podmínkou je zastavit vaše vozidlo. Tato služba je zaměřená na zájemce o získání finanční podpory – a to i v takových situacích, kdy ostatní instituce odmítají takovým klientům půjčit.

Uvědomujeme si, že mnoho klientů má problémy se získáváním peněz na základě bankovních úvěrů nebo půjček od různých nebankovních společností. Pokud potřebujete půjčit vyšší sumu, tak někdy i nebankovní společností Vám nepomohou. To je důvod, proč tato společnost nabízí klientům úvěry, když dáte své – auto do zástavy.

Každý z klientů této autozastavárny obdrží osobní služby a také individuální přístup k vozidlu, které má být zastaveno. Tato společnost přijímá vozidla různých značek a modelů, takže můžete získat peníze vždy, když je budete potřebovat. Personál této firmy personál vám připraví rychlé ocenění vozu, na základě typu, stáří vozidla, výbavy, tržní hodnoty a technického stavu vašeho vozidla.

Mnozí z nových klientů se obávají, že úvěr bude zajištěn s vysokými náklady a nebude možné zaručit 100% bezpečnost. Opak je pravdou. Je jen na Vás kolik si budete chtít půjčit. Tato autozastavárna Vám nabídne až 80% tržní hodnoty vašeho vozidla. A to vše s řádnými smlouvami.

Pokud přemýšlíte nad touto službou, tak neváhejte a kontaktujte tuto firmu na kterékoliv pobočce. Pokud náhodou nemůžete dorazit na pobočku, sjednejte si schůzku u Vás doma.

A to nejlepší na závěr. Vozidlo, které zastavíte, si můžete ponechat a nadále využívat. Stačí, aby existovaly dva klíče od vozidla a vozidlo mělo havarijní pojištění.