6 důvodů, proč si nekupovat kalendář

Asi si myslíte, že vám budeme radit, abyste se vykašlali na čas. Protože čas je relativní. Kdepak! Kalendář byste mít měli, ale nemusíte si ho hned kupovat. Můžete si ho totiž vyrobit sami z vlastních fotografií u HappyFota!

A teď ty důvody, proč si ho nekupovat, respektive proč si ho vyrobit právě u HappyFota:

  1. Nikam nemusíte

Pro kalendář byste normálně šli asi do papírnictví nebo do jiného obchodu. Když si budete chtít udělat svůj vlastní fotokalendář, nemusíte opravdu nikam. Celý si ho navrhnete a objednáte od svého počítače či mobilu. Stačí vám k tomu jen pár fotek a internet.

  1. Budete ho mít na míru

Na www.happyfoto.cz si můžete vybrat rozměr a formát svého kalendáře hned z několika formátů: malý, střední, velký, na šířku, na výšku, čtverec nebo třeba i stolní, roční či plánovací.

  1. Leden nemusí být první

Připadá vám nudné začínat kalendář pokaždé lednem? Třeba máte narozeniny v jiném měsíci a chtěli byste mít první stránku právě s tím svým. U HappyFota žádný problém! Začněte si kalendář měsícem, kterým je vám libo.

  1. Jako žádný jiný

Vyrobíte-li si svůj vlastní fotokalendář, je jasné, že budete originální. Protože do něj použijete vlastní fotografie, obrázky, popisky… a ozdůbky, jaké se vám zlíbí.

  1. Hotovo už za tři dny

Máte obavy, že je výroba kalendáře na dlouhé lokty? A že nejste dost technický typ, abyste to zvládli? Je to jednodušší, než byste čekali! Mrkněte na stránky www.happyfoto.cz a uvidíte, že to není nic složitého. Navržený ho budete mít raz dva a ve fotolaboratoři HappyFota vám ho vyrobí už za tři pracovní dny.

  1. Fotopapír je nej!

Všechny fotokalendáře HappyFoto tiskne na kvalitní papír, ale ty deLuxe vyvolává tradiční chemickou cestou na super kvalitní fotopapír. Máte-li kvalitní fotky, neváhejte a zvolte možnost deLuxe fotokalendáře. Fotopapír, ze kterého HappyFoto fotoknihy vyrábí, je opatřen ochrannou vrstvou, takže nemusíte mít obavy, že by na něm ulpívaly otisky prstů.